wtorek, 18 października 2011

Żurawinowy tydzień

Kochani!
Chciałabym Was serdecznie zaprosić do wspólnego gotowania dla podopiecznych fundacji SPINA (http://www.facebook.com/FundacjaSpina)
Bohaterką naszego tygodnia będzie ŻURAWINA!
Czemu akurat żurawina? Dzieciaczkom z fundacji bardzo często dokuczają problemy z drogami moczowymi a żurawina jest, od dawna wiadomo, znakomitym lekiem. Każdy nowy przepis jest bardzo mile widziany! Gorąco namawiam WAS więc, gotujcie, pieczcie, smażcie i blogujcie w kolorze żurawinowym i przesyłajcie swoje propozycje na stronę fundacji.
Roześlijcie proszę zaproszenie o akcji do wszystkich znajomych. Niech to będzie naprawdę WIELKI ŻURAWINOWY TYDZIEŃ!
Pozdrawiam bardzo gorąco
Jedynka

PS
Miło będzie, jeśli klikniecie LUBIĘ na ich stronce, niech jak najwięcej ludzi dowie się o fundacji. Może ktoś zechce ich wspomóc w jakikolwiek sposób... a może ktoś będzie potrzebował ich pomocy. Robią naprawdę kawał dobrej roboty!

4 komentarze:

wilczyca-Aga pisze...

bardzo dobry pomysł. Już polubiłam i się zgłosiłam. Ja też chętnie pokombinuję żurawinowo, bo moje maluchy lubią żurawinkę

Jedynka pisze...

Wspaniale! Ja chętnie podpatrzę ciekawe przepisy, bo nie mam ich za wiele. pozdrawiam

Karolina pisze...

Jak juz wiesz, zbanowano mnie na facebook i nie wracam tam jako osoba, a jako strona (wiesz, ten nowy profil) nie moge komentowac u innych. Tak wiec z przykroscia, ale nie dolacze do akcji. Chyba, ze mam Tobie podeslac linki do przepisow z zurawina (mam chyba 3 albo 4) i je sama wkleisz?

Usciski!

Jedynka pisze...

Kurka Karolinko... dopiero zobaczyłam Twój komentarz:( Jestem zdziwiona, że nie możesz komentować, ja bez problemu komentuję z konta jedynkagotuje (tam zresztą przeniosłam wszystkie kulinarne powiązania) A przepisy podrzuć, na pewno się przydadzą, podopieczni spiny chętnie wszystkie wykorzystują
pozdrawiam